Про нас

Виробником товарів під торговою маркою Кайман тм є ТОВ «Виробнича група «Кайман», Україна, Київ – провідний виробник армованої колючої стрічки і колюче-ріжучих загороджень різних типів. Під торговою маркою Кайман реалізується колючий дріт Єгоза-Кайман, спіральний і плоский бар'єри безпеки Єгоза-Кайман, пірамідальне загородження Кайман та інші типи захисних огороджень.

Ми володіємо усім необхідним обладнанням і пристосуваннями для повного циклу виробництва армованої колючої стрічки Єгоза-Кайман. Нами проводиться колюча стрічка Єгоза на сучасному штамповочном обладнанні, оснащеному спеціально розробленими штампами. Конструкція штампів для колючої стрічки Єгоза дозволяє виготовляти стрічку з ріжучими крайками підвищеної гостроти, і в той же час не пошкоджувати захисне цинкове покриття сталі. Вальцювання армованої колючої стрічки здійснюється на автоматичних лініях і дозволяє отримати колючий дріт Єгоза-Кайман, що має високу міцність і ефективність. Намотування спіралей Єгоза-Кайман також здійснюється автоматично.

Виготовлений ​​колючий дріт і загородження Кайман направляються на склад, звідки доставляються нашим клієнтам або за допомогою спеціалізованих служб доставки (Нова Пошта та інші) або в індивідуальному порядку нашим або найманим транспортом. При необхідності наші фахівці можуть виконати монтаж колючого дроту Кайман на об'єктах будь-якої складності в будь-якій точці країни. На всю продукцію і виконані роботи дається тривала гарантія, оскільки ми впевнені як в якості нашої продукції, так і у високій кваліфікації наших монтажників.

Повний цикл – від виробництва колючого дроту до монтажу колюче-ріжучих загороджень